Румунія - ворог України?!

Донизу

Румунія - ворог України?!

Створювати по Val1981 на тему Пн Лип 25, 2011 4:43 am

Всім доброго дня і СЛАВА УКРАЇНІ! Хотів би підняти тему відносин з Румунією. Чомусь всі захоплені ворожнечою з Россією, яка, доречі, не озвучує територіальних претензій до України, і при цьому не помічаємо прямої загрозі з заходу країни. Румунські політдіячі найвищого статусу багаторазово заявляли, що не згодні з сьогоднішніми кордонами держави і майже відкрито претендують на Чернівецьку область.
В 2013 році закінчується договір між нашою країною і Румунією про режим кордону, який румини підписали лише щоб в НАТО вступити. Тобто тимчасово визнали діючий кордон. Але в 2013 році договір закінчується і з НАТО румунів ніхто вже не вижене. І румини вже зараз демонструють свої наміри і ставлення до України. Роздають свої паспорта українцям (видано вже 250тис штук так само росіяни робили в Абхазії і Осетії), заважають розвитку судоходства по Дунаю через Україну, відсудили шельф біля о.Зміїний (рішення суду суто політичне, аналогічних прецендентів в світі більше нема ), провели військові навчання біля кордону. А найголовніше ВІДКРИТО ЗАЯВЛЯТЬ ЩО НЕ ЗГОДНІ З ПІСЛЯВОЄННИМ КОРДОНОМ. Про можливий розвиток військового протистояння можно детельніше прочитати тут hvylya.org/analytics/geopolitics/9627-2011-03-02-13-35-31.html . А ми все мовчимо!!!!! І Ющенко мовчав коли Зміїний втрачав, бо дуже вже в Європу хотів і Яник мовчить і народ мовчить! Ми що зациклені на протистоянні Росії, або паспорта хочемо румунські, щоб в Єропі підробляти, або просто сліпі????? Чому не помічаємо РЕАЛЬНОГО ВОРОГА? Хто що думає з цього приводу?

Val1981
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 25.07.2011

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Re: Румунія - ворог України?!

Створювати по Громенко на тему Вт Лип 26, 2011 3:44 am

Доброго дня і дякую за тему.

Моя особиста думка - проблема не в румунах, а в антиукраїнській владі України.

Адже Румунія - це майже ніщо в економічному та військовому плані, і будь-який агресивний військовий конфлікт з її боку викине її з ЄС та НАТО. Тому єдине, що їм залишається - роздавати паспорти.

І цього заборонити їм ніхто не може. Поки Україна не почне дотримуватись власних законів та карати за подвійне громадянство. А також суворо обмежувати іноземців в Україні згідно Конституції.

Бо в нас вже, на жаль, іноземці і на виборах голосуютьSad
avatar
Громенко
СБ

К-ть повідомлень : 475
Дата регистрации : 20.09.2008
Звідки : Київ

Переглянути профіль користувача http://oun-upa.ukrainianforum.net

На початок Донизу

Re: Румунія - ворог України?!

Створювати по Улас на тему Вт Лип 26, 2011 1:02 pm

Слава Україні! На мою думку проблема ні у владі,ні у москві чи румунії, а у свідомості народу.Свідомість народу на надзвичайно низькому національному,громадянському і державницькому рівні.Ніхто нічого не хоче робити,усі всього бояться.Тому й маємо таку владу і таке ставлення до нас сусідів.Як співав Висоцький"Настоящих буйных мало,вот и нету вожаков".
Тому честь і слава,хто чрез шаблю має право!!!!!!

Улас
Призовник з СКВ

К-ть повідомлень : 1
Дата регистрации : 26.07.2011

Переглянути профіль користувача

На початок Донизу

Re: Румунія - ворог України?!

Створювати по Спонсируемый контент


Спонсируемый контент


На початок Донизу

На початок


 
Права доступу до цього форуму
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі